16.3.2020  

Vážení pacienti,

současný vývoj epidemie COVID 19 vyžaduje uplatnění principu předběžné opatrnosti i při provozu stomatologických ordinací. Prosíme Vás proto o zvážení návštěvy zubního lékaře, pokud se necítíte zcela zdrávi. Nechoďte se omlouvat osobně, postačí telefonicky. Máte-li akutní problém, kontaktujte telefonicky svého zubního lékaře a domluvte s ním nejvhodnější termín či způsob ošetření.

Děkujeme za Váš odpovědný přístup a ohleduplné chování.


20.4.2020 Plánovaná dovolená zubní ordinace: 18.5.2020, 18.-26.7.2020, 27.8-1.9., 16.10.

Akutní případy ošetří MDDr. Martina Šimšálková - ESTHETIC DENT CENTER s.r.o. , V. Závady 3679

Upozornění:

Paní doktorka není smluvním partnerem s žádnou zdravotní pojišťovnou - přímá úhrada!!!

V případě nepřítomnosti paní Dr. Šimšálkové akutní ošetření přes den, víkendech a o svátcích LSPP zubní FN Olomouc (areál kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie, I.P. Pavlova 185/6, Olomouc)


1.1.2020  
MDDr. Jiří Adamec, Silesiadent už nové pacienty neregistruje !!!


 .                     

Změna ordinační doby
Od června 2019 dojde ke změně ordinační doby. Každý lichý týden v úterý od 16 do 17 hodin - pouze objednaní pacienti na implantologické a chirurgické konzultace.

SILESIA DENT

MDDr. Jiří Adamec


Nabízíme stomatochirugickou péči neregistrovaným pacientům, tzn. prosté extrakce (“vytažení”), komplikované chirurgické extrakce zadržených kořenů zubů, zubů moudrosti a bolestivých zubů. Nové pacienty již neregistrujeme!!! Zhotovení výplní, ošetření kořenových kanálků, protetické práce a jiné neakutní věci zhotovujeme pouze u registrovaných pacientů!!!